01 жовтня 2020

Компанія Brüel & Kjær розпочала виробництво нового мікрофона з передпідсилювачем і картриджа для вимірювань у акустичному полі тиску.

Щоб допомогти інженерам та акустикам досягти точних вимірювань у повсякденних завданнях, Brüel & Kjær створили надійний ½-дюймовий мікрофон для поля тиску з CCLD виходом - Тип 4971-H-041.

Ця нова версія являє собою поєднання ½” попередньо поляризованого мікрофонного картриджа поля тиску (тип 4971) та високотемпературного CCLD передпідсилювача (вихід з живленням постійним струмом), який підключається до CCLD входу вимірювальних приладів, забезпечуючи таким чином, що всі вимірювання можуть проводитися за допомогою загальної системи збору даних. Мікрофон з передпідсилювачем 4971-H-041 оптимізований у застосуваннях  для вимірювань в полі тиску, поблизу твердих поверхонь, що відбивають, поруч зі звуковими портами аудіопристроїв або при монтажі врівень.

Він також підходить для вимірювань при випадковому куті падінні та вимірювань у вільному полі з кутом падіння 90 °. Це робить його ідеальним для вимірювання рухомих об'єктів, таких як поїзди чи літаки, оскільки - навіть якщо об'єкт рухається - частотна характеристика залишається незмінною.


Широкий діапазон частот мікрофона (від 5 Гц до 20 кГц, ± 2 дБ), широкий динамічний діапазон (від 20 дБ (А) до 146 дБ) і стійкість до жорстких, непередбачуваних умов також робить його придатним для тестування компонентів в телекомунікаційних, аудіо - пристроях, автомобільній та аерокосмічній галузях.

Докладніше про тип 4971-H-041