Индекс материала
Идентификация Источников Шума
Бімформінг
Картографування інтенсивності звуку
Акустична голографія
Сферичний бімформінг
Ідентифікація джерела шуму в реальному часі за допомогою акустичної камери
Випробування автомобілів в аеродинамічній трубі
Акустичні випробування в аеродинамічній трубі для аерокосмічній галузі
Тестування стоянкового шуму
Льотні сертифікаційні випробування
Ідентифікація джерел шуму при прольоті
Наземні сертифікаційні випробування шуму двигуна
Підводне акустичне ранжирування
Системи моніторингу власного шуму
Все страницы

 

 

 

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ДЖЕРЕЛ ШУМУ

Виявлення компонентів, випромінюючих шум, дозволяє інженерам точно спрямовувати зусилля на його зниження.

Необхідно знижувати рівень шуму виробів, а також виявляти і оптимізувати шум, який неможливо усунути повністю. Завдяки обладнанню для ідентифікації джерел шуму (NSI) компанії Brüel & Kjær фахівці з акустики можуть діагностувати, візуалізувати, вивчати і усувати проблеми, пов'язані з шумом. Виявлення конкретних компонентів, випромінюючих шум, дозволяє інженерам більш точно спрямовувати свої зусилля на його зниження.

Ідентифікація, зниження і оптимізація шуму

Після виявлення джерел шуму, акустичних неполадок і витоків за допомогою різних інструментів (від гідрофонів до зовнішніх мікрофонних решіток, що мають до 144 каналів) можна шукати і досліджувати найбільш важливі другорядні джерела шуму. Їх ранжирування допомагає визначати ділянки, в яких заходи, щодо зниження загального випромінювання звукової потужності або окремих компонентів шуму (таких як конкретні частотні спектри), найбільш ефективні. Для зменшення шуму можна придушувати, ізолювати і виключати його джерела з конструкції системи.

За допомогою ітеративного використання інструментів NSI на етапах проектування та виготовленні прототипу виробу  загальний профіль шуму виробу може бути оптимізований, таким чином забезпечуючи належну відповідність заданим обмеженням шуму та нормам.

Карти шуму, кодовані кольором

На кожному етапі виявлення джерел звуку необхідно використовувати спеціальні інструменти. Для початкових "орієнтовних" вимірювань (наприклад, в кабіні повітряного судна) потрібно обладнання, яке легко розгорнути, щоб якнайшвидше отримати результати. Наше програмне забезпечення відображає рівні звуку у вигляді колірних контурів на картах шуму високої роздільної здатності, які легко інтерпретувати. Акустична голографія забезпечує аналогічні результати з високою роздільною здатністю, коли необхідна точна і детальна інформація (наприклад, при розробці слухових апаратів), а бімформінг дозволяє швидко виявляти місцезнаходження джерел шуму на великих об'єктах, наприклад, таких як транспортні засоби при випробуваннях в аеродинамічній трубі. Для створення акустичних схем рухомих об'єктів (наприклад, вітроенергетичних установок і літальних апаратів) можна використовувати бімформінг рухомих джерел.